O nás

Počítačová škola GOPAS je největším poskytovatelem školení v oblasti informačních technologií na českém i slovenském trhu. Ročně absolvuje odborné kurzy téměř 30 tisíc studentů, většinu z nich tvoří specialisté IT.

I přesto, že působí na poměrně malém trhu, patří GOPAS k jedněm z největších poskytovatelů IT školení v Evropě.

Vzdělávací činnost a orientace na potřeby zákazníků

Aktuálně nabízí GOPAS více než 2 000 kurzů a školení nejrůznějších IT technologií. Ve spolupráci s výrobci daných softwarů a s jejich podporou nabízí GOPAS pro jednotlivé oblasti tzv. autorizované kurzy. V těch oblastech, které autorizované kurzy nepokrývají, vyvíjí GOPAS vlastní originální kurzy podle požadavků a poptávky zákazníků.

Lektoři – specialisté v oboru

Výuka kurzů je vedena zkušenými a certifikovanými lektory s odbornými znalostmi i nezbytnými pedagogickými a prezentačními dovednostmi. Vzdělávání lektorů je vedeno formou interního certifikačního lektorského systému. Mezi odborníky uznávaný titul MCT (Microsoft Certified Trainer) je výchozím titulem všech lektorů, ovšem většina z nich je na daleko vyšší úrovni několikastupňového systému vzdělávání.

Hard & soft-skills školení

GOPAS nabízí kurzy „hard-skills“ pro IT specialisty a uživatele aplikací, stejně jako kurzy „soft-skills“ pro manažery, kteří oddělení IT řídí, nebo manažery firem, které se zabývají dodávkami informačních technologií.

Výběr jazyka